Dla firm

W naszej ofercie dla firm proponujemy wynajem dwóch sal nieco różniących się charakterem. Sala konferencyjna przeznaczona jest dla większych prezentacji produktowych lub konferencji tematycznych. Sala bankietowa jest bardziej kameralna, zarazem dzięki wystrojowi i klasycznej elegancji dodaje spotkaniom splendoru i klasy. Oczywiście istnieje możliwość wynajęcia obu sal i zorganizowania ich wg potrzeb.


- konferencje - Nasza przestronna sala konferencyjna znajdująca się na pierwszym piętrze dworku jest wyposażona w nowoczesny sprzęt do audio-wizualizacji. Posiadamy rzutnik multimedialny, ekran oraz pełne nagłośnienie. Jasne wnętrze i dobra akustyka zapewni powodzenie każdej prezentacji produktowej lub tematycznej. Sala może pomieścić do 100 osób w komfortowych warunkach. Możemy również zapewnić obsługę gastronomiczną zarówno w postaci serwisów kawowych jak i pełnych dań.

- bankiety - Naprzeciw sali konferencyjnej znajduje się stylowa sala bankietowa. Wystrój i wyposażenie cechuje klasyczna elegancja. Sala doskonale nadaje się do spotkań biznesowych lub mniejszych konferencji oraz bankietów firmowych. Pojemność sali to ok. 50 osób. Na stałym wyposażeniu jest nagłośnienie oraz sprzęt do odtwarzania muzyki. Proponujemy gotowe zestawy menu, możemy też je dostosować wg życzenia klienta.