Imprezy okolicznosciowe

Dworek Grafa jest doskonałym miejscem do organizowania nie tylko wystawnych wesel czy mniejszych spotkań rodzinnych, ale też studniówek. Dzięki temu, że posiadamy aż trzy różniące się charakterem i wyposażeniem sale oraz piękny ogród jesteśmy w stanie przygotować i obsłużyć nawet najbardziej nietypowe przedsięwzięcia. Dzięki bliskiej współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami możemy Państwu zaoferować kompleksową obsługę imprez:
- menu
- wystrój
- zespół muzyczny lub Dj
- oświetlenie
- fotograf
Zapewniamy, że organizowane u nas przyjęcia pozostawią Państwu wspaniałe wspomnienia!


- przyjecia weselne - Trudno wymarzyć sobie lepsze miejsce do zorganizowania wesela niż Dworek Grafa. Zarówno organizując wystawne przyjęcie nawet dla 250 osób, jak i wytworny, kameralny obiad weselny dla najbliższej rodziny jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną, dyskretną obsługę, zaś wykwintne menu sprawi, że Wasi goście będą długo i z przyjemnością wspominać pobyt w Dworku Grafa. Piękny ogród pozwoli odetchnąć Waszym gościom od gwaru przyjęcia i nabrać sił do dalszej zabawy, zaś w przestronnej gloriecie można znaleźć nieco intymności.

- studniówki - Dostojne dźwięki poloneza, wytworne suknie, eleganckie garnitury… I pierwszy „dojrzały” bal. Bogaty, klasyczny wystrój sal przydaje splendoru temu jakże ważnemu w życiu każdego ucznia wydarzeniu. W Dworku Grafa klimatyzowana sala restauracyjna jest przystosowana do obsługi studniówek dla 150 osób, przy pozostawieniu odpowiedniej przestrzeni tanecznej. Ponadto sale na piętrze mogą dodatkowo przyjąć odpowiednio 50 i 100 osób. Wspaniała atmosfera, klimat dziewiętnastowiecznych wnętrz i odpowiednio przygotowane menu sprawi, że te sto dni do matury wypełni się nie tylko nauką, ale też cudownymi wspomnieniami.

- chrzciny -
„Ciche kwilenie
i dotyk błogosławieństwa
w strumieniu wody
przez krzyż
dłonią naznaczony”

Pierwszy sakrament wprowadza małego człowieka na łono Kościoła. Przejęci rodzice i chrzestni, wzruszeni dziadkowie i babcie. Potem bankiet dla uczczenia tego doniosłego wydarzenia. W naszej sali bankietowej, w przepięknym XIX-wiecznym wnętrzu zapewnimy Państwu znakomitą obsługę oraz wyśmienite menu, aby ten dzień pozostał w Waszych sercach na długo. Sala wyposażona jest również w sprzęt audio, który może dodatkowo umilić całej rodzinie to ważne przyjęcie.

- obiady weselne - Klimatyzowane sale o tradycyjnym wystroju w resteuracji Nowy Graf to idealne miejsce na organizację obiadu weselnego dla najbliższej rodziny. Posiadamy sale mogące pomieścić od 40 do 250 osób, gdzie ugościmy Państwa wyśmienitą i wykfintną kuchnią w miłej atmosferze przy profesjonalnej obsłudze.